Kurs - Dbanie o siebie

Kurs - Dbanie o siebie

161,79 zł
rating Przeczytaj 6 recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 6

Więcej na temat kursu online (filmowe wprowadzenie, zawartość lekcji, opinie) można znaleźć tutaj:

platforma.mamato.pl/kurs/dbanie-o-siebie

W ramach kursu dostaniesz:

 • 20 modułów składających się z krótkich, filmowych lekcji
 • zeszyt z ćwiczeniami (w formie pdf) do korzystania z poszczególnymi lekcjami
 • kurs jest dostępny online na platforma.mamato.pl

Nauczysz się:

 • radzić sobie ze zmęczeniem,
 • nie dowalać sobie,
 • ładować baterię na zapas,
 • ustalać swoje cele i priorytety,
 • przechodzić przez proces zmiany,
 • trzech sposobów na rozwój,
 • korzystania ze wsparcia,
 • sięgania po różne, dostępne na co dzień sposoby na regenerację

Dla kogo jest ten kurs:

 • dla osób ciągle pobudzonych, zabieganych
 • dla tych, którym trudno jest znaleźć czas na regenerację,
 • dla ludzi często wkurzonych, które wybuchają i nie rozumieją dlaczego,
 • dla tych, którym poczucie winy nie pozwala odpoczywać,
 • tych, które uważają odpoczynek za nagrodę,
 • dla osób, które z odpoczywaniem czekają aż zrobią wszystko,
 • dla tych, które nie mają pomysłu na to jak odpoczywać, kiedy mają już na to czas,
 • dla tych, którym urlop dwa razy do roku nie wystarcza, by czuć się wypoczętą na dłużą metę,
 • dla osób, którym brakuje energii i chęci do działania,

Dbanie o środowisko w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne, dlatego:

- papier użyty do drukowania książek posiada certyfikaty FSC, PEFC i EMAS, które gwarantują, że do konsumenta trafia produkt wykonany na każdym etapie w sposób odpowiedzialny. Mamy pewność, że drewno pochodzi przede wszystkim z legalnych źródeł, wycinka nie zagraża szczególnym walorom ochronnym, negatywny wpływ na środowisko będzie ograniczony, a ewentualne szkody w ekosystemie w miarę możliwości zostaną naprawione.Więcej informacji o FSC tutaj, o PEFC tutaj, a o EMAS tutaj.

- eko pakowanie bez plastiku - taśma papierowa i karton

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kurs dbanie o siebie
rating 10
2023-07-27
Maj
Przyjemne krótkie sesje- bardzo przystępne kiedy faktycznie potrzebujesz o siebie zadbać. Polecam
Kurs genialny
rating 10
2022-09-28
Aleksandra
Najlepiej zainwestowane pieniądze w ostatnim czasie! Kurs genialny, bardzo wspierający i karmiący. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie tak obszerne podejście do dbania o siebie, dzięki czemu widzę, jak wąsko patrzyłam na to zagadnienie. Formuła kursu jako rozmowy i parafrazy - sztos! Kończę z wdzięcznością za wzbogacenie mojego życia i realną zmianę w wielu jego wymiarach.
Dziękuję
rating 10
2022-03-17
Ewelina
Ten kurs pozwolił mi na pogłębione spojrzenie na siebie i zaopiekowanie się własnymi potrzebami. Czytelność przekazu, struktura kursu, forma online, do której mogę wracać w każdym momencie, miejsce na notatki - tak niezbędne w pracy nad zmianami - bardzo przejrzysty i wspierający też wizualnie materiał do pracy w tradycyjnej formie - to wszystko pomaga mi pracować, zaangażować się w kurs. Bardzo pomocna dla mnie praca w kontekście samoregulacji i analiza stref, oglądanie ich z wielu stron. Bardzo bardzo efektywne są wszystkie wskazówki prowadzących. To dobrze zainwestowane pieniądze we własny rozwój. Komunikacja autorek w duchu slow i pełna spokoju i zrozumienia pozwala mi wieczorami wejść w tryb wyciszenia, troski o siebie, bardziej świadomie. Kieruję wyrazy wdzięczności dla Pań prowadzących, bardzo dziękuję. PS. Do wykorzystania także w pracy psychologicznej.
Kurs na 6+
rating 10
2022-03-16
Grażyna
Kurs na 6+ Jestem pod wrażeniem tego kursu i ogromnie się cieszę, że go kupiłam. Po pierwsze rozmowa jako forma wykładu to rewelacyjny pomysł. Po drugie wykładowczynie są świetnie merytorycznie przygotowane, czuje się, że kurs był wcześniej przygotowany starannie, choć jego forma jest lekka, łatwa, przyjazna w odbiorze. Po trzecie ten genialny pomysł na własne notatki. Po czwarte tematy poruszane pozwalają spojrzeć na omawiane zagadnienie z wielu perspektyw, często zaskakujących, odkrywczych, nienormatywnych. Po piąte kurs ma wspaniały aspekt praktyczny, można sobie sprawdzić to, co jest omawiane w proponowanych praktykach. I po szóste ten kurs DZIAŁA. Na mnie zadziałał i jestem za to bardzo wdzięczna.
Polecam
rating 10
2021-11-13
Aleksandra
Ten kurs to nie jest jakieś tam gadu gadu jakiego pełno w internetach. To jest po prostu skondensowana wiedza, oparta o najnowsze badania + konkrety co robić w danych sytuacjach. Jest też pomocny, by sprawdzić sobie czy kursy wystarczą, by zadbać w końcu o siebie, o jakość życia i w ogóle, by żyć, czuć sens, czy jednak warto rozważyć terapię
Polecam!
rating 10
2021-11-12
Natalia
Jeśli jeszcze nie znasz Agnieszki i Sylwii, szczerzę radzę nadrobić treści tych Pań ;). Duet niesamowity! Ciepło, wiedza, profesjonalizm, swoboda - to tylko garstka przymiotników które przychodzą mi do głowy. Moim zdaniem, kurs jest wart dużo więcej. Został skonstruowany tak, żeby nie przytłoczyć ilością informacji (dziękuję za możliwość wracania do konkretnej lekcji i dostęp na stałe do całego kursu <3) jednocześnie jest napakowany po brzegi treścią. Jakość nagrania na ogromny plus - nic się nie zacina, nie urywa, dźwięk i obraz doskonały. Mamy też dodatkowe pole na robienie notatek (nie znikają :D) na bieżąco, najważniejsze zdania są widoczne na ekranie. Można również pracować z PDF'em. Nie zdążyłam jeszcze przesłuchać całości, ale ni mogę doczekać się Świąt ;). Polecam!