Praktyczny kurs o dziecięcych emocjach

Praktyczny kurs o dziecięcych emocjach

137,40 zł
rating Przeczytaj 2 recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 2

Więcej na temat kursu (filmowe wprowadzenie, zawartość lekcji) można znaleźć tutaj:

platforma.mamato.pl/kurs/praktyczny-kurs-o-dzieciecych-emocjach

W ramach kursu dostaniesz:

  • 11 lekcji wideo
  • nagranie sesji Q&A „O co najczęściej pytają rodzice?”
  • karty rozwojowe, do samodzielnej pracy

Dowiesz się:

  • co może stać za dziecięcymi emocjami,
  • jak pomóc dziecku regulować poziom napięcia,
  • co robić, gdy dziecko się złości ,
  • jak wspierać dziecko, które się smuci,
  • jak pomóc dziecku, doświadczającemu strachu,
  • jak reagować na wstyd dziecka,
  • jak zyskać więcej spokoju w relacjach z dzieckiem.

Dla kogo jest ten kurs:

Kurs adresujemy do rodziców dzieci w każdym wieku.

Dbanie o środowisko w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne, dlatego:

- papier użyty do drukowania książek posiada certyfikaty FSC, PEFC i EMAS, które gwarantują, że do konsumenta trafia produkt wykonany na każdym etapie w sposób odpowiedzialny. Mamy pewność, że drewno pochodzi przede wszystkim z legalnych źródeł, wycinka nie zagraża szczególnym walorom ochronnym, negatywny wpływ na środowisko będzie ograniczony, a ewentualne szkody w ekosystemie w miarę możliwości zostaną naprawione.Więcej informacji o FSC tutaj, o PEFC tutaj, a o EMAS tutaj.

- eko pakowanie bez plastiku - taśma papierowa i karton

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Super!
rating 10
2022-04-11
Aleksandra
Dziewczyny tworzą zgrany team i to jest mega wartość. Bo dla mnie ważne jest nie tylko, że ktoś ma ultra ważną wiedzę do przekazania, ale też, że sposób w jaki to robi, nie budzi mojego buntu i chęci ucieczki. Bez takiego tonu pt.: 'musisz, a jak nie to pożałujesz'. No i właśnie przez ten normalny i nieoceniający język, aż chce się wracać i słuchać jeszcze raz. Aha, i jeszcze mam takie doświadczenie, że dzięki konkret strategiom, mam lepsze relacje nie tylko z dziećmi, ale i z mężem i innymi dorosłymi. A może i przede wszystkim z samą sobą. No, bo w sumie nic co emocje, nie jest mi obce ;)
Serdecznie polecam
rating 10
2022-03-29
Agnieszka
Po raz pierwszy internetowy kurs obejrzałam w całości, robiąc przy tym mnóstwo notatek i niemal natychmiast znajdując w przekazywanych treściach odniesienie do własnych doświadczeń i pomysły na to, co i jak robić, by zarówno mi, jak i moim dzieciom było dobrze z naszymi różnymi emocjami. Przygotowane filmy są pełne bardzo konkretnych informacji, przekazanych w sposób przystępny i bez przegadywania. Materiały dodatkowe zaś skłaniają do refleksji i pozwalają przełożyć zdobywaną wiedzę na autorefleksję i działanie. Szczególnie wdzięczna jestem jednak za empatyczne podejście do rodzicielskich 'słabości' - słowa 'widzę, że jest ci z tym trudno' bardzo pomagają bowiem i mi, i moim małym dziewczynkom. Polecam kurs rodzicom, opiekunom, nauczycielom - wszystkim, którzy w ten czy inny sposób, z większą lub mniejszą częstotliwością i intensywnością towarzyszą dzieciom w ich codzienności i związanych z nią emocjach.