Kurs - Zabawa - zasilanie...

Kurs - Zabawa - zasilanie regeneracji, moc dla relacji

72,36 zł
rating Przeczytaj recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 1

Kurs odkrywa na nowo zabawę. To jest minikurs na megasprawy. W tym kursie możesz poświęcić jedynie 5 minut na zapoznanie się z materiałem, możesz to zrobić razem z dzieckiem. Potem możecie się bawić.

Więcej na temat kursu (filmowe wprowadzenie, zawartość lekcji) można znaleźć tutaj:

platforma.mamato.pl/kurs/zabawa-zasilanie-regeneracji-moc-dla-relacji

W kursie spotkacie konie w ich prawdziwym świecie ciszy, spokoju i mikrodziałań. Marta Sikorska Facylitatorka rozwoju z udziałem koni opowie podczas videolekcji o ciekawości podczas zabawy, jak korzystać z zasobów obserwacji, minimum oceny oraz akceptacji. Z każdą kolejną zabawą będziesz bliżej siebie, dziecka i poczucia, że ładujecie baterie - wspólnie.

Kurs składa się z:
- videolekcji dla rodzica,
- filmów z końmi do wspólnego oglądania z dzieckiem,
- oraz pakietu materiałów do pobrania, wydrukowania i przygotowania we własnym zakresie.

Materiały dodatkowe do kursu w formie pdf to:

1. Zeszyt ćwiczeń dla rodzica do samodzielnego wydrukowania. W zeszycie znajdziesz materiały uzupełniające lekcje video; napiszesz w nim, narysujesz i podkreślisz to, co dla Ciebie ważne. Znajdziesz tam też pomysły i wskazówki, jak wiedzę z tego kursu przenieść z serca do rąk. Zeszyt ma 21 stron.

2. Plansza pastwiska i figurki koni przygotowane do druku na domowej drukarce. Do wydruku figurek najlepiej zaopatrzyć się w papier o wyższej gramaturze (co najmniej 100 gr/m2). Pastwisko i konie możecie razem z dzieckiem wyciąć, pokolorować, okleić – cokolwiek Wam przyjdzie do głowy, żeby je ożywić. Te figurki sprawdzą się w zabawach z opowieścią.

3. Karty z propozycjami zabaw ruchowych inspirowane życiem koni. Karty przygotowane są do dwustronnego wydrukowania z użyciem grubszego papieru (co najmniej 100 gr/m2). Z tymi kartami możecie przenieść zabawę poza dom – w plener, lub po prostu poruszać się wspólnie na dywanie.

Dbanie o środowisko w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne, dlatego:

- papier użyty do drukowania książek posiada certyfikaty FSC, PEFC i EMAS, które gwarantują, że do konsumenta trafia produkt wykonany na każdym etapie w sposób odpowiedzialny. Mamy pewność, że drewno pochodzi przede wszystkim z legalnych źródeł, wycinka nie zagraża szczególnym walorom ochronnym, negatywny wpływ na środowisko będzie ograniczony, a ewentualne szkody w ekosystemie w miarę możliwości zostaną naprawione.Więcej informacji o FSC tutaj, o PEFC tutaj, a o EMAS tutaj.

- eko pakowanie bez plastiku - taśma papierowa i karton

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Powrot do siebie
rating 10
2021-11-25
Monika
Przepiekny, bardzo dopracowany kurs, ktory mi przyniosl bardzo duzo radosci i ulgi. W zapracowanym, pelnym pospiechu swiecie nie jest latwo mi zwolnic. Natomiast ten kurs przenosi mnie jakby w inny swiat ktory daje ukojenie, przypomina o jakosciach zabawy, o ktorych latwo zapomniec. Dla mnie byl strzalem w dziesiatke i czuje ogromna wdziecznosc, ze moglam wziasc w nim udzial!